Suplování

Suplování:   Pondělí 12.11.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 9.11.2018 (9:50)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

V

       

EXK

EXK

 

EXK

EXK

2

PROJ

PROJ

             

VI

   

PROJ

PROJ

         

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Musilová Šárka

       

..

-

 

..

-

Prausová Jana

   

Kr

 

-

-

....

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

1.hod

odpadá

RUJ

2 (Ruj)

 

Projekt

Bílek David

3.hod

změna

FYZ

III

(2B)

 

Brabencová Martina

3.hod

odpadá

TEV

VI (Dív)

 

Projekt

Cypriánová Marcela

7.hod

přesun >>

BIO

V

 

na 26.11. 8.hod

Čapek Miloš

1.hod

změna

FYZ

3

(HNĚD)

 
 

2.hod

změna

FYZ

1

(ZEL)

 

Čeledová Iva

7.hod

změna

DEJ

III

(ČERV)

 
 

8.hod

změna

CJL

III

(ČERV)

 

Hošek Daniel

5.hod

změna

MAT

III

(ČERV)

 

Králová Hana

3.hod

změna

ANJ

II (AjKr)

(3C)

 
 

3.hod

spojeno (Ps)

ANJ

II (AjVa)

(3C)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

VI (Frj)

 

Projekt

Kynčlová Danuše

4.hod

odpadá

NEJ

VI (Nej)

 

Projekt

Musilová Šárka

7.hod

přesun <<

ZSV

V

(mim)

z 26.11. 8.hod

Prausová Jana

4.hod

změna

FRJ

III (Frj)

(2B)

 

Řehoutová Dana

1.hod

odpadá

NEJ

2 (Nej)

 

Projekt

Švancar Petr

3.hod

odpadá

TEV

VI (Chl)

 

Projekt

Veverka Jan

2.hod

odpadá

ZMP

2

 

Projekt

Změny v rozvrzích tříd:

II

3.hod

ANJ

AjKr

(3C)

změna

Králová Hana

 
 

3.hod

ANJ

AjVa

(3C)

spojí

Králová Hana

(Ps)

III

3.hod

FYZ

 

(2B)

změna

Bílek David

 
 

4.hod

FRJ

Frj

(2B)

změna

Prausová Jana

 
 

5.hod

MAT

 

(ČERV)

změna

Hošek Daniel

 
 

7.hod

DEJ

 

(ČERV)

změna

Čeledová Iva

 
 

8.hod

CJL

 

(ČERV)

změna

Čeledová Iva

 

1

2.hod

FYZ

 

(ZEL)

změna

Čapek Miloš

 

V

7.hod

ZSV

 

(mim)

přesun <<

Musilová Šárka

z 26.11. (Po) 8.hod

3

1.hod

FYZ

 

(HNĚD)

změna

Čapek Miloš

 
 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mu)




2. roč - 1. + 2. vyuč. hodina = FYZ - projekt Fyzika všemi smysly - organizace = Ča
- dozory - 1. h = Be + Ře - učebna Fyz
- 2. h = Vv - učebna Fyz
+ zájemci ze skup SCF 3+VII

sexta + SCF 4,VIII - 3. + 4. vyuč. hodina = FYZ - projekt Fyzika všemi smysly - organizace + dohled = Ča

kvinta - od 11, 40 = exkurze DEJ + ZSV Praha - organizace + dozor = Mu

3. roč - DEJ Mu - zadaná domácí práce - info a kontrola zperacování = Mu

sekunda CJL Ps - vyučuje Bc. Mrázková

tercie FRJ Ps - vyučuje Bc. Mrázková

učebna 2A - výuka přesunuta do náhradních učeben - viz supl

 

Zpracováno v systému Bakaláři