Suplování

Suplování:   Středa 13.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 13.6.2018 (9:04)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

III

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

3

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

VII

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bílek David

..

-

-

Cf

-

..

..

-

Brabencová Martina

Ps

..

..

..

-

-

..

..

..

Čapek Miloš

-

Vv

-

-

-

..

..

-

-

Fejtová Blanka

..

..

Vf

-

-

-

-

-

-

Hlásná Danuša

-

Čp

Cy

-

..

-

-

-

Malá Jana

             

..

..

Miškovský Pavel

-

..

-

-

Šr

-

Be

-

-

Musilová Šárka

Čp

Sp

-

-

-

-

-

-

..

Švancar Petr

Ps

..

..

..

-

-

..

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

7.hod

supl. (Mš)

CJL

2

(1A)

 
 

8.hod

odpadá

ZSV

VII

 

Exkurze

Coufalová Ivona

1.hod

odpadá

ANJ

VII (AjCf)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

ANJ

VII (AjCf)

 

Exkurze

 

3.hod

přesun <<

ANJ

II (AjCf)

(ŽLUT)

z 6.hod

 

5.hod

supl. (Bíl)

ANJ

II

(2A)

 
 

6.hod

přesun >>

ANJ

II (AjCf)

 

na 3.hod

Cypriánová Marcela

3.hod

supl. (Hl)

CHE

2

(3C)

 

Čapková Zuzana

1.hod

supl. (Mu)

MAT

IV

(3B)

 
 

2.hod

supl. (Hl)

MAT

I

(2B)

 

Čeledová Iva

3.hod

přesun <<

CJL

II (AjKr)

(2A)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

CJL

II (AjKr)

 

na 3.hod

Hutňanová Zuzana

3.hod

odpadá

VYV

III

 

Exkurze

Králová Hana

2.hod

přesun <<

ANJ

VI (NjKá)

(2C)

z 11.6. 1.hod

 

3.hod

odpadá

ANJ

3 (AjKr)

 

Exkurze

Kynčlová Danuše

1.hod

odpadá

NEJ

3 (NjKá)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

NEJ

III (NjKá)

 

Exkurze

Lukjanova Svetlana

3.hod

odpadá

FRJ

VII (FjLu)

 

Exkurze

Máchová Štěpánka

3.hod

supl. (Bíl)

BIO

1

(BIO)

 
 

5.hod

supl. (Hl)

BIO

V

(BIO)

 

Pergeltová Drahomíra

4.hod

odpadá

CJL

3

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

CJL

3

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

FRJ

III (FjPg)

 

Exkurze

Prausová Jana

1.hod

supl. (Bá)

CJL

I (Dív)

(2B)

 
 

1.hod

spojeno (Šc)

CJL

I (Chl)

(2B)

 

Řehoutová Dana

6.hod

odpadá

NEJ

III (NjŘe)

 

Exkurze

Sprengerová Jana

2.hod

supl. (Mu)

DEJ

2

(1A)

 
 

8.hod

odpadá

DEJ

3

 

Exkurze

Svojitková Oldřiška

1.hod

odpadá

NEJ

3 (NjSv)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

NEJ

VII (NjSv)

 

Exkurze

Šrámková Monika

4.hod

odpadá

MAT

VII

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Mš)

MAT

VI

(3A)

 

Valentová Dana

2.hod

přesun <<

ANJ

VI (FjLu)

(3A)

z 11.6. 1.hod

 

3.hod

supl. (Fj)

ANJ

IV (AjFj)

(3B)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

III (AjVf)

 

Exkurze

Veverka Jan

2.hod

supl. (Ča)

ZMP

IV

(CIMR)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

CJL

Dív

(2B)

supluje

Prausová Jana

(Bá)

 

1.hod

CJL

Chl

(2B)

spojí

Prausová Jana

(Šc)

 

2.hod

MAT

 

(2B)

supluje

Čapková Zuzana

(Hl)

II

3.hod

CJL

AjKr

(2A)

přesun <<

Čeledová Iva

z 6.hod

 

3.hod

ANJ

AjCf

(ŽLUT)

přesun <<

Coufalová Ivona

z 6.hod

 

3.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

3.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

5.hod

ANJ

 

(2A)

supluje

Coufalová Ivona

(Bíl)

 

6.hod

CJL

AjKr

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

ANJ

AjCf

 

přesun >>

 

na 3.hod

IV

1.hod

MAT

 

(3B)

supluje

Čapková Zuzana

(Mu)

 

2.hod

ZMP

 

(CIMR)

supluje

Veverka Jan

(Ča)

 

3.hod

ANJ

AjFj

(3B)

supluje

Valentová Dana

(Fj)

 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

1

3.hod

BIO

 

(BIO)

supluje

Máchová Štěpánka

(Bíl)

 

7.hod

FYZ

AjOb

 

odpadá

 

(Ča)

V

5.hod

BIO

 

(BIO)

supluje

Máchová Štěpánka

(Hl)

2

2.hod

DEJ

 

(1A)

supluje

Sprengerová Jana

(Mu)

 

3.hod

CHE

 

(3C)

supluje

Cypriánová Marcela

(Hl)

 

7.hod

CJL

 

(1A)

supluje

Bendová Jarmila

(Mš)

 

8.hod

HUV

HvMj

 

odpadá

 

(Mj)

 

9.hod

HUV

HvMj

 

odpadá

 

(Mj)

VI

2.hod

ANJ

FjLu

(3A)

přesun <<

Valentová Dana

z 11.6. (Po) 1.hod

 

2.hod

ANJ

NjKá

(2C)

přesun <<

Králová Hana

z 11.6. (Po) 1.hod

 

2.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

2.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

5.hod

MAT

 

(3A)

supluje

Šrámková Monika

(Mš)

 

7.hod

CHE

FjLu

 

odpadá

 

(Bíl)

 

8.hod

CHE

FjLu

 

odpadá

 

(Bíl)

 

Zpracováno v systému Bakaláři