Suplování

Suplování:   Středa 18.4.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 14.4.2018 (23:32)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

I

           

Absc

Absc

Absc

IV

           

Absc

Absc

Absc

2

             

Absc

Absc

VI

           

Absc

Absc

 

3

             

Absc

Absc

VII

             

Absc

Absc

4

             

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

Šc

Šc

Šc

Šc

-

-

..

   

Coufalová Ivona

..

..

-

Kr

Sp

Če

-

-

-

Prausová Jana

-

-

Pg

-

..

..

-

-

-

Valentová Dana

-

Be

Kr

Fj

Sp

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

2.hod

změna

RUJ

4 (RjBe)

(ZEL)

 
 

2.hod

spojeno (Vf)

ANJ

4 (NjSv)

(ZEL)

 
 

8.hod

odpadá

ZSV

VII

 

Obecná absence třídy

Bílek David

7.hod

odpadá

CHE

VI (FjLu)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CHE

VI (FjLu)

 

Obecná absence třídy

Brabencová Martina

8.hod

odpadá

TEV

IV (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

TEV

VII (Dív)

 

Obecná absence třídy

Čapek Miloš

7.hod

odpadá

FYZ

1 (AjOb)

 

zrušeno

Čeledová Iva

6.hod

spojeno (Cf)

CJL

II (AjCf)

(2A)

 

Fejtová Blanka

4.hod

supl. (Vf)

ANJ

IV (AjVf)

(3B)

 

Hošek Daniel

7.hod

odpadá

ICT

VI (NjKá)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ICT

VI (NjKá)

 

Obecná absence třídy

Hutňanová Zuzana

6.hod

přesun <<

VYV

I

(VYV)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

VYV

I

 

na 6.hod

 

8.hod

odpadá

VYV

I

 

Obecná absence třídy

Králová Hana

3.hod

změna

ANJ

3 (AjKr)

(HNĚD)

 
 

3.hod

spojeno (Vf)

ANJ

3 (AjVf)

(HNĚD)

 
 

4.hod

spojeno (Cf)

ANJ

I (AjCf)

(2B)

 

Máchová Štěpánka

7.hod

navíc

BIO

1

(BIO)

 
 

8.hod

odpadá

BIO

1 (AjFj)

 

zrušeno

Malá Jana

8.hod

odpadá

HUV

2 (HvMj)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

HUV

2 (HvMj)

 

Obecná absence třídy

Musilová Šárka

9.hod

odpadá

ZSV

3

 

Obecná absence třídy

Pergeltová Drahomíra

3.hod

supl. (Ps)

CJL

V

(2C)

 
 

5.hod

změna

CJL

3

(3B)

 

Sprengerová Jana

5.hod

supl. (Cf)

OBV

III (AjCf)

(2C)

 
 

5.hod

spojeno (Vf)

OBV

III (AjVf)

(2C)

 
 

8.hod

odpadá

DEJ

3

 

Obecná absence třídy

Švancar Petr

1.hod

spojeno (Bá)

TEV

I (Dív)

(HALB)

 
 

2.hod

spojeno (Bá)

TEV

VI (Dív)

(HALB)

 
 

3.hod

spojeno (Bá)

TEV

II (Dív)

(HALA)

 
 

4.hod

spojeno (Bá)

TEV

III (Dív)

(HALB)

 
 

7.hod

odpadá

TEV

IV (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

TEV

IV (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

TEV

VII (Chl)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

TEV

Dív

(HALB)

spojí

Švancar Petr

(Bá)

 

4.hod

ANJ

AjCf

(2B)

spojí

Králová Hana

(Cf)

 

6.hod

VYV

 

(VYV)

přesun <<

Hutňanová Zuzana

z 7.hod

II

3.hod

TEV

Dív

(HALA)

spojí

Švancar Petr

(Bá)

 

6.hod

CJL

AjCf

(2A)

spojí

Čeledová Iva

(Cf)

III

4.hod

TEV

Dív

(HALB)

spojí

Švancar Petr

(Bá)

 

5.hod

OBV

AjCf

(2C)

supluje

Sprengerová Jana

(Cf)

 

5.hod

OBV

AjVf

(2C)

spojí

Sprengerová Jana

(Vf)

IV

4.hod

ANJ

AjVf

(3B)

supluje

Fejtová Blanka

(Vf)

1

7.hod

BIO

 

(BIO)

navíc

Máchová Štěpánka

 
 

8.hod

BIO

AjFj

 

odpadá

 

(Má)

V

3.hod

CJL

 

(2C)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Ps)

VI

2.hod

TEV

Dív

(HALB)

spojí

Švancar Petr

(Bá)

3

3.hod

ANJ

AjKr

(HNĚD)

změna

Králová Hana

 
 

3.hod

ANJ

AjVf

(HNĚD)

spojí

Králová Hana

(Vf)

 

5.hod

CJL

 

(3B)

změna

Pergeltová Drahomíra

 

VII

1.hod

ANJ

AjCf

 

odpadá

 

(Cf)

 

2.hod

ANJ

AjCf

 

odpadá

 

(Cf)

4

2.hod

RUJ

RjBe

(ZEL)

změna

Bendová Jarmila

 
 

2.hod

ANJ

NjSv

(ZEL)

spojí

Bendová Jarmila

(Vf)

 

5.hod

CJL

   

odpadá

 

(Ps)

Klasifikační porada od 14,10 - učebna 2A
- výuka v některých třídách zkrácena
- kvinta + 2.roč - výuka MAT v 7. hodině (proběhne do 14,00 )
- 1. ročník = výuka BIO teorie(=všichni) v 7. hodině (proběhne do 14,00)

Třídní schůzky od 17,00(prima od 17,30)

Recitační soutěž Kolín - vybraní studenti - doprovod = Ps

 

Zpracováno v systému Bakaláři