Suplování

Suplování:   Čtvrtek 15.2.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 14.2.2018 (12:11)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bendová Jarmila

..

-

-

Vf

-

..

..

-

Cypriánová Marcela

-

-

Pg

-

Ht

-

-

-

-

Čeledová Iva

   

Sp

-

         

Kynčlová Danuše

-

-

-

Ře

Kr

-

-

-

-

Lukjanova Svetlana

-

-

-

-

Ře

Sv

..

-

 

Michalcová Ivana

-

-

-

-

-

-

-

   

Obermajerová Anita

..

..

Cf

Cf

Fj

Fj

-

-

-

Prausová Jana

..

Pg

-

Kr

Cf

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Coufalová Ivona

3.hod

změna

NKAJ

VII (nKAJ)+

(ČERV)

 
 

3.hod

spojeno (Ob)

KAJ

VII (AjFj)

(ČERV)

 
 

4.hod

změna

NKAJ

VII (nKAJ)+

(ČERV)

 
 

4.hod

spojeno (Ob)

KAJ

VII (AjFj)

(ČERV)

 
 

5.hod

změna

ANJ

I (AjCf)

(3C)

 
 

5.hod

spojeno (Ps)

ANJ

I (AjKr)

(3C)

 

Fejtová Blanka

5.hod

spojeno (Ob)

ANJ

2 (AjOb)

(1A)

 
 

6.hod

spojeno (Ob)

ANJ

1 (AjOb)

(2B)

 

Hutňanová Zuzana

5.hod

supl. (Cy)

VYV

IV

(VYV)

 

Králová Hana

4.hod

spojeno (Ps)

ANJ

I (AjCf)

(2A)

 
 

5.hod

spojeno (Ká)

ANJ

V (NjKá)

(2C)

 

Miškovský Pavel

4.hod

supl. (Be)

MAT

2

(1A)

 

Pergeltová Drahomíra

2.hod

supl. (Ps)

CJL

I

(2C)

 
 

3.hod

supl. (Cy)

CJL

2

(1A)

 

Řehoutová Dana

4.hod

změna

NEJ

III (NjŘe)

(3B)

 
 

4.hod

spojeno (Ká)

NEJ

III (NjKá)

(3B)

 
 

5.hod

změna

CJL

VIII (NjŘe)

(3B)

 
 

5.hod

spojeno (Lu)

CJL

VIII (FjLu)

(3B)

 

Sprengerová Jana

3.hod

supl. (Če)

OBV

IV

(3B)

 

Svojitková Oldřiška

6.hod

spojeno (Lu)

FRJ

VII (FjLu)

(1C)

 

Valentová Dana

5.hod

spojeno (Be)

ANJ

4 (RjBe)

(ZEL)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

CJL

 

(2C)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Ps)

 

4.hod

ANJ

AjCf

(2A)

spojí

Králová Hana

(Ps)

 

5.hod

ANJ

AjCf

(3C)

změna

Coufalová Ivona

 
 

5.hod

ANJ

AjKr

(3C)

spojí

Coufalová Ivona

(Ps)

III

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Be)

 

4.hod

NEJ

NjŘe

(3B)

změna

Řehoutová Dana

 
 

4.hod

NEJ

NjKá

(3B)

spojí

Řehoutová Dana

(Ká)

IV

3.hod

OBV

 

(3B)

supluje

Sprengerová Jana

(Če)

 

5.hod

VYV

 

(VYV)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Cy)

 

7.hod

FRJ

FjLu

 

odpadá

 

(Lu)

 

7.hod

RUJ

RjBe

 

odpadá

 

(Be)

1

6.hod

ANJ

AjOb

(2B)

spojí

Fejtová Blanka

(Ob)

V

5.hod

ANJ

NjKá

(2C)

spojí

Králová Hana

(Ká)

2

3.hod

CJL

 

(1A)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Cy)

 

4.hod

MAT

 

(1A)

supluje

Miškovský Pavel

(Be)

 

5.hod

ANJ

AjOb

(1A)

spojí

Fejtová Blanka

(Ob)

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Be)

VII

3.hod

KAJ

KAjC

(ČERV)

změna

Coufalová Ivona

 
 

3.hod

NKAJ

nKAJ

(ČERV)

změna

Coufalová Ivona

 
 

3.hod

KAJ

AjFj

(ČERV)

spojí

Coufalová Ivona

(Ob)

 

4.hod

KAJ

KAjC

(ČERV)

změna

Coufalová Ivona

 
 

4.hod

NKAJ

nKAJ

(ČERV)

změna

Coufalová Ivona

 
 

4.hod

KAJ

AjFj

(ČERV)

spojí

Coufalová Ivona

(Ob)

 

6.hod

FRJ

FjLu

(1C)

spojí

Svojitková Oldřiška

(Lu)

4

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Ps)

 

5.hod

ANJ

RjBe

(ZEL)

spojí

Valentová Dana

(Be)

VIII

1.hod

ANJ

AjOb

 

odpadá

 

(Ob)

 

2.hod

ANJ

AjOb

 

odpadá

 

(Ob)

 

5.hod

CJL

NjŘe

(3B)

změna

Řehoutová Dana

 
 

5.hod

CJL

FjLu

(3B)

spojí

Řehoutová Dana

(Lu)

oktáva - skupANJ Ob - zadaná samostatná domácí práce - info=Ob

septima KAJ skup Ob - zadaná samostatná práce - info = Ob


Recitační soutěž - 3. + 4. vyučovací hodina - učebna cimr - info + seznam + organizace = Če

 

Zpracováno v systému Bakaláři