Suplování

Suplování:   Středa 14.2.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 14.2.2018 (12:06)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

IV

 

PROJ

PROJ

PROJ

         

3

         

PROJ

PROJ

PROJ

 

VII

         

PROJ

PROJ

PROJ

 

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Cypriánová Marcela

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kastner Jiří

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kynčlová Danuše

Sv

-

-

-

-

Ře

..

..

-

Musilová Šárka

 

Ča

   

-

-

-

-

 

Prausová Jana

-

-

Be

-

Če

Čp

-

-

-

Tománková Jana

-

-

-

..

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

3.hod

supl. (Ps)

CJL

V

(2C)

 
 

8.hod

odpadá

ZSV

VII

 

Projekt

Čapek Miloš

2.hod

supl. (Mu)

FYZ

2

(FYZ)

 
 

6.hod

odpadá

FYZ

VII

 

Projekt

Čapková Zuzana

6.hod

supl. (Ps)

MAT

I

(2B)

 

Čeledová Iva

5.hod

supl. (Ps)

CJL

4

(ZEL)

 

Fejtová Blanka

1.hod

změna

ANJ

VII (AjFj)

(2B)

 
 

2.hod

změna

ANJ

VII (AjFj)

(2B)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

IV (AjFj)

 

Projekt

Hlásná Danuša

6.hod

odpadá

BIO

3

 

Projekt

Hošek Daniel

3.hod

odpadá

ICT

IV (AjVf)

 

Projekt

Řehoutová Dana

6.hod

spojeno (Ká)

NEJ

III (NjKá)

(3C)

 

Sprengerová Jana

8.hod

odpadá

DEJ

3

 

Projekt

Svojitková Oldřiška

1.hod

spojeno (Ká)

NEJ

3 (NjKá)

(HNĚD)

 
 

1.hod

změna

NEJ

3 (NjSv)

(HNĚD)

 

Šrámková Monika

4.hod

změna

MAT

VII

(ČERV)

 

Valentová Dana

4.hod

odpadá

ANJ

IV (AjVf)

 

Projekt

Změny v rozvrzích tříd:

I

6.hod

MAT

 

(2B)

supluje

Čapková Zuzana

(Ps)

III

6.hod

NEJ

NjKá

(3C)

spojí

Řehoutová Dana

(Ká)

V

3.hod

CJL

 

(2C)

supluje

Bendová Jarmila

(Ps)

2

2.hod

FYZ

 

(FYZ)

supluje

Čapek Miloš

(Mu)

3

1.hod

NEJ

NjKá

(HNĚD)

spojí

Svojitková Oldřiška

(Ká)

 

1.hod

NEJ

NjSv

(HNĚD)

změna

Svojitková Oldřiška

 

VII

1.hod

ANJ

AjFj

(2B)

změna

Fejtová Blanka

 
 

2.hod

ANJ

AjFj

(2B)

změna

Fejtová Blanka

 
 

4.hod

MAT

 

(ČERV)

změna

Šrámková Monika

 

4

5.hod

CJL

 

(ZEL)

supluje

Čeledová Iva

(Ps)

 

7.hod

KNJ

KnjK

 

odpadá

 

(Ká)

 

8.hod

KNJ

KnjK

 

odpadá

 

(Ká)

VIII

7.hod

KNJ

KnjK

 

odpadá

 

(Ká)

 

7.hod

NKNJ

nKnj

 

odpadá

 

(Ká)

 

8.hod

KNJ

KnjK

 

odpadá

 

(Ká)

 

8.hod

NKNJ

nKnj

 

odpadá

 

(Ká)



Projekt HOLOKAUST - beseda - učebna 1C - info a org. = Mu

Program:
2. - 4. vyučovací hodinu kvarta + zájemci SCD 4+VIII

13:00 (6.) - 14:30 (7./8. vyuč. hodina) třetí ročník a septima

 

Zpracováno v systému Bakaláři