Suplování

ZMĚNA SUPL od pondělí 15. 1. 15:47

Suplování:   Úterý 16.1.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 15.1.2018 (15:47)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

2

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bendová Jarmila

-

..

-

-

Ob

..

..

-

-

Michalcová Ivana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Miškovský Pavel

-

Cy

..

..

..

-

-

-

-

Pergeltová Drahomíra

Ře

-

..

-

-

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabencová Martina

3.hod

navíc

TEV

III (Dív)

(mim)

 
 

4.hod

odpadá

TEV

2 (Dív)

 

Exkurze

Cypriánová Marcela

2.hod

supl. (Mš)

BIO

III

(BIO)

 
 

5.hod

odpadá

CHE

2

 

Exkurze

Čeledová Iva

1.hod

změna

DEJ

I

(1A)

 

Doubková Daniela

8.hod

odpadá

VYV

2 (VvVč)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

VYV

2 (VvVč)

 

Exkurze

Fejtová Blanka

1.hod

odpadá

ANJ

2 (AjFj)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

ANJ

2 (AjFj)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

ANJ

1 (AjFj)

 

Exkurze

Hošek Daniel

4.hod

odpadá

ICT

1 (AjFj)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

ICT

1 (AjFj)

 

Exkurze

Králová Hana

1.hod

přesun <<

ANJ

VI (NjKá)

(2B)

z 2.hod

 

2.hod

přesun >>

ANJ

VI (NjKá)

 

na 1.hod

Obermajerová Anita

1.hod

odpadá

ANJ

2 (AjOb)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

ANJ

2 (AjOb)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

ANJ

1 (AjOb)

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Be)

ANJ

III

(1B)

 

Řehoutová Dana

1.hod

supl. (Pg)

CJL

3

(3B)

 
 

2.hod

přesun <<

CJL

VI

(3A)

z 1.hod

Sprengerová Jana

5.hod

přesun <<

DEJ

VI

(3A)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

DEJ

VI

 

na 5.hod

Šrámková Monika

1.hod

odpadá

MAT

1

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

ICT

1 (AjOb)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

NMAT

1 (nMAT)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

NMAT

1 (nMAT)

 

Exkurze

Švancar Petr

3.hod

navíc

TEV

III (Chl)

(mim)

 
 

4.hod

odpadá

TEV

2 (Chl)

 

Exkurze

Valentová Dana

1.hod

přesun <<

ANJ

VI (FjLu)

(3A)

z 2.hod

 

2.hod

přesun >>

ANJ

VI (FjLu)

 

na 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

DEJ

 

(1A)

změna

Čeledová Iva

 

III

2.hod

BIO

 

(BIO)

supluje

Cypriánová Marcela

(Mš)

 

3.hod

TEV

Dív

(mim)

navíc

Brabencová Martina

 
 

3.hod

TEV

Chl

(mim)

navíc

Švancar Petr

 
 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Mš)

 

5.hod

ANJ

 

(1B)

supluje

Obermajerová Anita

(Be)

 

6.hod

FRJ

FjPg

 

odpadá

 

(Pg)

IV

6.hod

RUJ

RjBe

 

odpadá

 

(Be)

VI

1.hod

ANJ

FjLu

(3A)

přesun <<

Valentová Dana

z 2.hod

 

1.hod

ANJ

NjKá

(2B)

přesun <<

Králová Hana

z 2.hod

 

1.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

CJL

 

(3A)

přesun <<

Řehoutová Dana

z 1.hod

 

5.hod

DEJ

 

(3A)

přesun <<

Sprengerová Jana

z 7.hod

 

7.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 5.hod

3

1.hod

CJL

 

(3B)

supluje

Řehoutová Dana

(Pg)

4

4.hod

MATo

MATo

 

odpadá

 

(Mš)

VIII

4.hod

MATo

MATo

 

odpadá

 

(Mš)

1. roč + 2. roč. = ČJL exkurze - divadlo Vinohrady Praha - doprovod = Pg + Be

Olympiáda DEJ Příbram - vybraní žáci - doprovod Mich

 

Zpracováno v systému Bakaláři