Suplování

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ OD 12,00 DO 18,00

UČITELÉ A VYBRANÍ STUDENTI PRACUJÍ NA STANOVIŠTÍCH DOD 11:50 - 18:00(18:30)

Suplování:   Čtvrtek 7.12.2017 (lichý týden)

datum výpisu: 5.12.2017 (19:39)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

I

       

Absc

Absc

     

II

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

III

       

Absc

Absc

     

IV

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1

       

Absc

Absc

Absc

Absc

 

V

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2

       

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VI

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

VII

       

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4

       

Absc

Absc

     

VIII

       

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Fejtová Blanka

   

-

-

..

..

-

-

-

Kynčlová Danuše

-

-

-

Ře

..

-

-

-

-

Švancar Petr

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

5.hod

odpadá

RUJ

4 (RjBe)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

RUJ

IV (RjBe)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ZSV

2

 

Obecná absence třídy

Bílek David

2.hod

přesun <<

FYZ

III

(CHE)

z 6.12. 1.hod

 

2.hod

přesun >>

CHE

III

 

na 6.12. 1.hod

 

8.hod

odpadá

FYZ

II (AjKr)

 

Obecná absence třídy

Brabencová Martina

1.hod

spojeno (Šc)

TEV

V (Chl)

(HALA)

 
 

2.hod

spojeno (Šc)

TEV

V (Chl)

(HALA)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

TEV

1 (Chl)

(HALA)

 
 

4.hod

spojeno (Šc)

TEV

1 (Chl)

(HALA)

 

Coufalová Ivona

5.hod

odpadá

ANJ

I (AjCf)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ANJ

III (AjCf)

 

Obecná absence třídy

Cypriánová Marcela

5.hod

odpadá

BIO

IV

 

Obecná absence třídy

Čada Václav

8.hod

odpadá

DEJ

VII

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

DEJ

VII

 

Obecná absence třídy

Čapek Miloš

5.hod

odpadá

FYZ

VI

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

FYZ

IV (AjVf)

 

Obecná absence třídy

Čeledová Iva

5.hod

odpadá

CJL

VII

 

Obecná absence třídy

Hlásná Danuša

7.hod

odpadá

CHE

V

 

Obecná absence třídy

Hošek Daniel

5.hod

odpadá

MAT

II

 

Obecná absence třídy

Hutňanová Zuzana

6.hod

odpadá

VYV

II

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

VYV

VI (VvHt)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

VYV

VI (VvHt)

 

Obecná absence třídy

Králová Hana

5.hod

odpadá

ANJ

V (FjLu)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

KAJ

3 (KAjK)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

KAJ

3 (KAjK)

 

Obecná absence třídy

Lukjanova Svetlana

5.hod

odpadá

FRJ

VIII (FjLu)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

FRJ

VII (FjLu)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FRJ

IV (FjLu)

 

Obecná absence třídy

Malá Jana

5.hod

odpadá

HUV

III

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

HUV

I

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

HUV

VI (HvMj)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

HUV

VI (HvMj)

 

Obecná absence třídy

Miškovský Pavel

7.hod

odpadá

MAT

VI

 

Obecná absence třídy

Obermajerová Anita

5.hod

odpadá

ANJ

2 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ANJ

1 (AjOb)

 

Obecná absence třídy

Pergeltová Drahomíra

6.hod

odpadá

CJL

3

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CJL

1

 

Obecná absence třídy

Prausová Jana

5.hod

odpadá

CJL

I (AjKr)

 

Obecná absence třídy

Řehoutová Dana

4.hod

změna

NEJ

III (NjŘe)

(3B)

 
 

4.hod

spojeno (Ká)

NEJ

III (NjKá)

(3B)

 
 

5.hod

odpadá

NEJ

VIII (NjŘe)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CJL

VIII (AjOb)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CJL

VIII (AjFj)

 

Obecná absence třídy

Sprengerová Jana

5.hod

odpadá

DEJ

3

 

Obecná absence třídy

Svojitková Oldřiška

6.hod

odpadá

NEJ

VII (NjSv)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NEJ

IV (NjSv)

 

Obecná absence třídy

Šrámková Monika

5.hod

odpadá

MAT

1

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

III (AjVf)

 

Obecná absence třídy

Valentová Dana

5.hod

odpadá

ANJ

4 (NjSv)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

KAJ

3 (AjVf)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

KAJ

3 (AjVf)

 

Obecná absence třídy

Veverka Jan

7.hod

odpadá

ZMP

2

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ZMP

V

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ZMP

V

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

III

2.hod

FYZ

 

(CHE)

přesun <<

Bílek David

z 6.12. (St) 1.hod

 

4.hod

NEJ

NjŘe

(3B)

změna

Řehoutová Dana

 
 

4.hod

NEJ

NjKá

(3B)

spojí

Řehoutová Dana

(Ká)

1

3.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

 

4.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

V

1.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

 

2.hod

TEV

Chl

(HALA)

spojí

Brabencová Martina

(Šc)

SCHŮZKA TŘÍDNÍCH UČITELŮ 14,30 - 15,00 - UČEBNA LAB. BIO

TEV - florbal Sedlčany - vybraní studenti(seznam=sborovna) - organizace a doprovod = Šc

 

Zpracováno v systému Bakaláři