Suplování

Z M Ě N A S U P L. - od středy 11. 10. 19.30h

Suplování:   Čtvrtek 12.10.2017 (lichý týden)

datum výpisu: 11.10.2017 (20:11)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bendová Jarmila

Ře

-

-

Cy

Vf

-

..

..

-

Coufalová Ivona

-

Kr

Ob

Ob

Ps

..

-

-

-

Čada Václav

   

Kr

Mich

-

-

-

..

..

Čeledová Iva

-

-

Ps

-

Sv

-

-

-

-

Tománková Jana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Cypriánová Marcela

4.hod

supl. (Be)

CHE

2

(ZEL)

 

Králová Hana

2.hod

spojeno (Cf)

ANJ

II (AjCf)

(2A)

 
 

3.hod

supl. (Čd)

ANJ

V

(2C)

 
 

4.hod

změna

ANJ

I (AjKr)

(JAZ)

 

Michalcová Ivana

4.hod

supl. (Čd)

DEJ

V

(2A)

 

Obermajerová Anita

3.hod

změna

KAJ

VII (AjFj)

(2A)

 
 

3.hod

spojeno (Cf)

NKAJ

VII (nKAJ)+

(2A)

 
 

4.hod

změna

KAJ

VII (AjFj)

(1A)

 
 

4.hod

spojeno (Cf)

NKAJ

VII (nKAJ)+

(1A)

 

Prausová Jana

3.hod

supl. (Če)

CJL

IV

(3B)

 
 

5.hod

změna

CJL

I (AjKr)

(1B)

 
 

5.hod

spojeno (Cf)

CJL

I (AjCf)

(1B)

 

Řehoutová Dana

1.hod

supl. (Be)

CJL

III

(1B)

 

Svojitková Oldřiška

5.hod

supl. (Če)

CJL

VII

(1C)

 

Valentová Dana

5.hod

spojeno (Be)

ANJ

4 (RjBe)

(ZEL)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

4.hod

ANJ

AjKr

(JAZ)

změna

Králová Hana

 
 

5.hod

CJL

AjKr

(1B)

změna

Prausová Jana

 
 

5.hod

CJL

AjCf

(1B)

spojí

Prausová Jana

(Cf)

II

2.hod

ANJ

AjCf

(2A)

spojí

Králová Hana

(Cf)

III

1.hod

CJL

 

(1B)

supluje

Řehoutová Dana

(Be)

 

6.hod

ANJ

AjCf

 

odpadá

 

(Cf)

IV

3.hod

CJL

 

(3B)

supluje

Prausová Jana

(Če)

 

7.hod

RUJ

RjBe

 

odpadá

 

(Be)

V

3.hod

ANJ

 

(2C)

supluje

Králová Hana

(Čd)

 

4.hod

DEJ

 

(2A)

supluje

Michalcová Ivana

(Čd)

2

4.hod

CHE

 

(ZEL)

supluje

Cypriánová Marcela

(Be)

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Be)

VII

3.hod

KAJ

AjFj

(2A)

změna

Obermajerová Anita

 
 

3.hod

KAJ

KAjC

(2A)

spojí

Obermajerová Anita

(Cf)

 

3.hod

NKAJ

nKAJ

(2A)

spojí

Obermajerová Anita

(Cf)

 

4.hod

KAJ

AjFj

(1A)

změna

Obermajerová Anita

 
 

4.hod

KAJ

KAjC

(1A)

spojí

Obermajerová Anita

(Cf)

 

4.hod

NKAJ

nKAJ

(1A)

spojí

Obermajerová Anita

(Cf)

 

5.hod

CJL

 

(1C)

supluje

Svojitková Oldřiška

(Če)

 

8.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Čd)

 

9.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Čd)

4

5.hod

ANJ

RjBe

(ZEL)

spojí

Valentová Dana

(Be)

 

Zpracováno v systému Bakaláři