Suplování

Orientační závod - vyhlášení výsledků za účasti představitelů města Dobříš
-místo vyhlášení = plato 2. ZŠ
-čas 8,05 - 8,50
-organizace - viz dodatek k supl

Suplování:   Čtvrtek 14.9.2017 (lichý týden)

datum výpisu: 12.9.2017 (14:43)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

I

Tev

               

II

Tev

               

III

Tev

               

IV

Tev

               

1

Tev

               

V

Tev

               

2

Tev

               

VI

Tev

               

3

Tev

               

VII

Tev

               

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Coufalová Ivona

-

Kr

Ob

Ob

Ps

..

-

-

-

Šrámková Monika

..

Pg

-

-

..

..

-

-

-

Tománková Jana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

1.hod

odpadá

CJL

III

 

Sport.soutěže

Bílek David

1.hod

odpadá

CHE

II

 

Sport.soutěže

Brabencová Martina

1.hod

odpadá

TEV

V (Dív)

 

Sport.soutěže

Hlásná Danuša

1.hod

odpadá

SCH

VII (bSCH)+

 

Sport.soutěže

Hošek Daniel

1.hod

odpadá

ICTv

VII (bICT)+

 

Sport.soutěže

Králová Hana

1.hod

odpadá

ANJ

VI (NjKá)

 

Sport.soutěže

 

2.hod

spojeno (Cf)

ANJ

II (AjCf)

(2A)

 
 

4.hod

změna

ANJ

I (AjKr)

(ZEL)

 

Malá Jana

1.hod

odpadá

HUV

IV

 

Sport.soutěže

Miškovský Pavel

1.hod

odpadá

MAT

2

 

Sport.soutěže

Musilová Šárka

1.hod

odpadá

SVS

VII (bSVS)+

 

Sport.soutěže

Obermajerová Anita

3.hod

změna

KAJ

VII (AjFj)

(2A)

 
 

3.hod

spojeno (Cf)

NKAJ

VII (nKAJ)+

(2A)

 
 

4.hod

změna

KAJ

VII (AjFj)

(2A)

 
 

4.hod

spojeno (Cf)

NKAJ

VII (nKAJ)+

(2A)

 

Pergeltová Drahomíra

2.hod

supl. (Šr)

CJL

1

(2B)

 
 

5.hod

přesun <<

CJL

1

(ČERV)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

CJL

1

 

na 5.hod

Prausová Jana

5.hod

spojeno (Cf)

CJL

I (AjCf)

(HNĚD)

 

Sprengerová Jana

1.hod

odpadá

DEJ

1

 

Sport.soutěže

Švancar Petr

1.hod

odpadá

TEV

V (Chl)

 

Sport.soutěže

Valentová Dana

1.hod

odpadá

ANJ

VI (FjLu)

 

Sport.soutěže

Změny v rozvrzích tříd:

I

4.hod

ANJ

AjKr

(ZEL)

změna

Králová Hana

 
 

5.hod

CJL

AjCf

(HNĚD)

spojí

Prausová Jana

(Cf)

II

2.hod

ANJ

AjCf

(2A)

spojí

Králová Hana

(Cf)

III

6.hod

ANJ

AjCf

 

odpadá

 

(Cf)

 

6.hod

ICT

AjVf

 

odpadá

 

(Šr)

1

2.hod

CJL

 

(2B)

supluje

Pergeltová Drahomíra

(Šr)

 

5.hod

CJL

 

(ČERV)

přesun <<

Pergeltová Drahomíra

z 8.hod

 

8.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.hod

VII

3.hod

KAJ

AjFj

(2A)

změna

Obermajerová Anita

 
 

3.hod

KAJ

KAjC

(2A)

spojí

Obermajerová Anita

(Cf)

 

3.hod

NKAJ

nKAJ

(2A)

spojí

Obermajerová Anita

(Cf)

 

4.hod

KAJ

AjFj

(2A)

změna

Obermajerová Anita

 
 

4.hod

KAJ

KAjC

(2A)

spojí

Obermajerová Anita

(Cf)

 

4.hod

NKAJ

nKAJ

(2A)

spojí

Obermajerová Anita

(Cf)

Třídy, které se účastnily ve středu 13. 9. orientačního závodu se shromáždí v 7,55 v prostorách šaten přízemí
Dozory ve třídách zajistí nástup tříd na plato 2. ZŠ v 8,05 podle info Bá + Šc. Po skončení vyhlášení odcházejí třídy + dozor zpět do školy.

prima+ Kr
sekunda+ Bíl
tercie + Mš
kvarta +Mj +Bá
kvinta + Hl
sexta + Vf
septima + 3. roč + Mu
1. roč + Sp
2. roč + Be

Od 8,55 pokračuje výuka podle rozvrhu a supl

 

Zpracováno v systému Bakaláři