Kronika

Středoškolské hry Příbram

20.11.2006

Ve středu 15. listopadu 2006 se chlapecký volejbalový tým Gymnázia Karla Čapka zúčastnil Středoškolských volejbalových her v Příbrami. V základní skupině se naše družstvo (ve složení Slavík Marek, Fencl Michal, Hajzler Ota, Jelínek Jakub, Schovánek Vojta, Fiala Ondra, Dušek Martin, Hrubý Pavel, Kopáček Vojtěch) umístilo na druhém místě (poměr setů 2:3) a chlapci postoupili do skupiny o 4.-6. místo. Ve skupině o umístění se usadili na 3. místě a skončili tedy v celém turnaji 6. Výsledkovou listinu najdete na stránkách Školního sportovního klubu.

Ve čtvrtek 16. listopadu proběhly středoškolské hry ve volejbale dívek. Družstvo dílek skočilo celkově na 5. až 6. místě. Školu úspěšně reprezentovaly: Fiřtová Bára, Hejhalová Katka, Kozohorská Vendula, Pytelová Helena, Kopalová Petra, Myslivečková Lenka, Coufalová Iva, Petrželová Katka, Márová Sabina. Je třeba poznamenat, že (stejně jako v předchozím případě) většina ostatních účastníků byla o několik let starší než naši.

A konečně dnes, v pondělí 20. listopadu proběhly další středoškolské hry - tentokrát v basketbale dívek. Naše děvčata - Kozohorská Vendula, Hejhalová Katka, Fiřtová Bára, Smrtová Lucie, Chytrá Markéta, Musilová Zuzana, Musilová Bára, Rampová Klára, Kozáková Zuzana, Holcová Lenka, Blažková Tereza, Fenclová Radka - se umístila celkově 4.

Slovy klasika,  nemusí pršet, jen když kape :c)


související články: sport soutěž volejbal basketbal